Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC1206FTC51K1
RGC1206FTC51K1
RGC1206FTC51K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC1206FTC51K1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC1206FTC51K1
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51.1K OHM 1% 1/4W 1206
Product parameter
Osa numero RGC1206FTC51K1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51.1K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2656954 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Sarja RGC
paneeli tila 51.1 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RGC 1/8 T2 51.1K 1% R