Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RHC2512FT21R0
RHC2512FT21R0
RHC2512FT21R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RHC2512FT21R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RHC2512FT21R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 21 OHM 1% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RHC2512FT21R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 21 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 211565 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRHC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RHC
paneeli tila 21 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RHC 2512 21 1% R