Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RHC2512JT270R
RHC2512JT270R
RHC2512JT270R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RHC2512JT270R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RHC2512JT270R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 270 OHM 5% 2W 2512
Product parameter
Osa numero RHC2512JT270R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 270 OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 294834 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRHC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RHC
paneeli tila 270 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RHC 2512 270 5% R