Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RHC2512JTR300
RHC2512JTR300
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RHC2512JTR300 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RHC2512JTR300
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 5% 2W 2512
Product parameter
Osa numero RHC2512JTR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 238035 pcs Tietolomake RHC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RHC
paneeli tila 300 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film