Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0201FT1K18
RMCF0201FT1K18
RMCF0201FT1K18
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0201FT1K18 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0201FT1K18
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.18K OHM 1% 1/20W 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0201FT1K18 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.18K OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11523530 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.18 kOhms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Muut nimet RMC 1/20 1.18K 1% R