Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0201JT3K90
RMCF0201JT3K90
RMCF0201JT3K90
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0201JT3K90 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0201JT3K90
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.9K OHM 5% 1/20W 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0201JT3K90 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.9K OHM 5% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16665702 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja RMCF
paneeli tila 3.9 kOhms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Muut nimet RMCF0201JT3K90TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.9 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film