Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0201JT47R0
RMCF0201JT47R0
RMCF0201JT47R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0201JT47R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0201JT47R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/20W 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0201JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17706562 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja RMCF
paneeli tila 47 Ohms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Muut nimet RMC 1/20 47 5% R