Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0402FT1K62
RMCF0402FT1K62
RMCF0402FT1K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0402FT1K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0402FT1K62
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.62K OHM 1% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0402FT1K62 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.62K OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12541970 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.62 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet RMCF0402FT1K62CT Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.62 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film