Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0402JT1K10
RMCF0402JT1K10
RMCF0402JT1K10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0402JT1K10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0402JT1K10
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 1.1K OHM 5% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0402JT1K10 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 1.1K OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16408643 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.063W, 1/16W Jännite - Breakdown 0402
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Digi-Reel®
Polarisaatio 0402 (1005 Metric) Muut nimet RMCF0402JT1K10DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero RMCF0402JT1K10
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 1.1k Ohm ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus RES SMD 1.1K OHM 5% 1/16W 0402