Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0603FG15K8
RMCF0603FG15K8
RMCF0603FG15K8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0603FG15K8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0603FG15K8
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 15.8K OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0603FG15K8 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 15.8K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12936838 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.1W, 1/10W Jännite - Breakdown 0603
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 0603 (1608 Metric) Muut nimet RMC 1/16 15.8K 1% G