Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0603FT1M15
RMCF0603FT1M15
RMCF0603FT1M15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0603FT1M15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0603FT1M15
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.15M OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0603FT1M15 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.15M OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6078438 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.15 MOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RMCF0603FT1M15CT Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.15 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film