Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0603FT51K1
RMCF0603FT51K1
RMCF0603FT51K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0603FT51K1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0603FT51K1
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51.1K OHM 1% 1/10W 0603
Product parameter
Osa numero RMCF0603FT51K1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51.1K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17395069 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RMCF
paneeli tila 51.1 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RMCF 1/16 51.1K 1% R