Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0805FT6K80
RMCF0805FT6K80
RMCF0805FT6K80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0805FT6K80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0805FT6K80
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.8K OHM 1% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0805FT6K80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.8K OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5986358 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RMCF
paneeli tila 6.8 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W