Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0805JT10K0
RMCF0805JT10K0
RMCF0805JT10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0805JT10K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0805JT10K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0805JT10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10087755 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RMCF
paneeli tila 10 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W