Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0805JT16M0
RMCF0805JT16M0
RMCF0805JT16M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0805JT16M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0805JT16M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 16M OHM 5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0805JT16M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 16M OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7889131 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RMCF
paneeli tila 16 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RMC 1/10 16M 5% R