Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0805JT3M60
RMCF0805JT3M60
RMCF0805JT3M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0805JT3M60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0805JT3M60
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.6M OHM 5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0805JT3M60 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.6M OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9089742 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RMCF
paneeli tila 3.6 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RMCF0805JT3M60CT Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.6 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film