Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1206FG11K0
RMCF1206FG11K0
RMCF1206FG11K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1206FG11K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1206FG11K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1206FG11K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7718988 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RMCF
paneeli tila 11 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RMC 1/8 11K 1% G