Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1206FG1K62
RMCF1206FG1K62
RMCF1206FG1K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1206FG1K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1206FG1K62
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.62K OHM 1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1206FG1K62 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.62K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8260058 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.62 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RMC 1/8 1.62K 1% G