Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1206JG11R0
RMCF1206JG11R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1206JG11R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1206JG11R0
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 11 OHM 5% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1206JG11R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 11 OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11331236 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.25W, 1/4W Jännite - Breakdown 1206
Paksuus (Max) ±200ppm/°C Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Valmistajan osanumero RMCF1206JG11R0 Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 11 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES SMD 11 OHM 5% 1/4W 1206 Päällystys, Kotelomalli Thick Film