Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1206JT3R30
RMCF1206JT3R30
RMCF1206JT3R30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1206JT3R30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1206JT3R30
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3 OHM 5% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1206JT3R30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3 OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5406798 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RMCF
paneeli tila 3.3 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W