Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210FT11R8
RMCF1210FT11R8
RMCF1210FT11R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210FT11R8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210FT11R8
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 11.8 OHM 1% 1/2W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210FT11R8 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 11.8 OHM 1% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4174789 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.5W, 1/2W Jännite - Breakdown 1210
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMC 1/4 11.8 1% R