Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210FT2K05
RMCF1210FT2K05
RMCF1210FT2K05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210FT2K05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210FT2K05
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 2.05K OHM 1% 1/3W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210FT2K05 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 2.05K OHM 1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3912056 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.333W, 1/3W Jännite - Breakdown 1210
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMC 1/4 2.05K 1% R