Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210JT330R
RMCF1210JT330R
RMCF1210JT330R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210JT330R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210JT330R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 330 OHM 5% 1/2W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210JT330R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 330 OHM 5% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3596998 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W