Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210JT3R90
RMCF1210JT3R90
RMCF1210JT3R90
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210JT3R90 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210JT3R90
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 3.9 OHM 5% 1/2W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210JT3R90 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 3.9 OHM 5% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6745301 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.5W, 1/2W Jännite - Breakdown 1210
Paksuus (Max) ±400ppm/°C Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMC 1/4 3.9 5% R