Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2010FT66K5
RMCF2010FT66K5
RMCF2010FT66K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2010FT66K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2010FT66K5
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 66.5K OHM 1% 3/4W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF2010FT66K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 66.5K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1939686 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 66.5 kOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 66.5 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film