Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2010FT887R
RMCF2010FT887R
RMCF2010FT887R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2010FT887R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2010FT887R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 887 OHM 1% 3/4W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF2010FT887R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 887 OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1963291 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 887 Ohms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet RMC 1/2 887 1% R