Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2512FT33R0
RMCF2512FT33R0
RMCF2512FT33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2512FT33R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2512FT33R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33 OHM 1% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF2512FT33R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1458870 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
paneeli tila 33 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RMC 1 33 1% R