Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2512FT54K9
RMCF2512FT54K9
RMCF2512FT54K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2512FT54K9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2512FT54K9
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 54.9K OHM 1% 1W 2512
Product parameter
Osa numero RMCF2512FT54K9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 54.9K OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1492166 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
paneeli tila 54.9 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RMC 1 54.9K 1% R