Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2512JT11K0
RMCF2512JT11K0
RMCF2512JT11K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2512JT11K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2512JT11K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 5% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF2512JT11K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1445435 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
paneeli tila 11 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RMCF2512JT11K0DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film