Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF2512JTR510
RMCF2512JTR510
RMCF2512JTR510
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF2512JTR510 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF2512JTR510
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.51 OHM 5% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF2512JTR510 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.51 OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 507508 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
paneeli tila 510 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RMCF 1 0.51 5% R