Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCP2010JT7R50
RMCP2010JT7R50
RMCP2010JT7R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCP2010JT7R50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCP2010JT7R50
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.5 OHM 5% 1W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCP2010JT7R50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.5 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1296679 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja RMCP
paneeli tila 7.5 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 7.5 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film