Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCP2512JT5K10
RMCP2512JT5K10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCP2512JT5K10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCP2512JT5K10
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 5% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCP2512JT5K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 449519 pcs Tietolomake RMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCP
paneeli tila 5.1 kOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.1 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film