Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0201DTC3K74
RNCF0201DTC3K74
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0201DTC3K74 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0201DTC3K74
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.74K OHM 0.5% 1/32W 0201
Product parameter
Osa numero RNCF0201DTC3K74 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.74K OHM 0.5% 1/32W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2563775 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Sarja RNCF
paneeli tila 3.74 kOhms Virta (wattia) 0.03W, 1/32W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.011" (0.28mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.74 kOhms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film