Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0402BTC2K49
RNCF0402BTC2K49
RNCF0402BTC2K49
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0402BTC2K49 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0402BTC2K49
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.49K OHM 0.1% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF0402BTC2K49 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.49K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1620431 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.49 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.014" (0.35mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.49 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film