Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0603BKC2K43
RNCF0603BKC2K43
RNCF0603BKC2K43
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0603BKC2K43 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0603BKC2K43
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.43K OHM 0.1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF0603BKC2K43 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.43K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1043588 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.43 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RNCF 16 T2 2.43K 0.1% I