Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0603DTC432R
RNCF0603DTC432R
RNCF0603DTC432R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0603DTC432R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0603DTC432R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 432 OHM 0.5% 1/10W 0603
Product parameter
Osa numero RNCF0603DTC432R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 432 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4674108 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RNCF
paneeli tila 432 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RNC 16 T2 432 0.5% R