Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0805BTC270R
RNCF0805BTC270R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0805BTC270R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0805BTC270R
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805
Product parameter
Osa numero RNCF0805BTC270R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1031014 pcs Tietolomake RNCF Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.125W, 1/8W Jännite - Breakdown 0805
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RNCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Valmistajan osanumero RNCF0805BTC270R Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 270 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Kuvaus RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805 Päällystys, Kotelomalli Thin Film