Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0805DTC2K94
RNCF0805DTC2K94
RNCF0805DTC2K94
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF0805DTC2K94 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF0805DTC2K94
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.94K OHM 0.5% 1/8W 0805
Product parameter
Osa numero RNCF0805DTC2K94 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.94K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4439072 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.94 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RNC 20 T2 2.94K 0.5% R