Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF1206BKC10K2
RNCF1206BKC10K2
RNCF1206BKC10K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF1206BKC10K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF1206BKC10K2
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF1206BKC10K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 736584 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja RNCF
paneeli tila 10.2 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RNC 32 T2 10.2K 0.1% I