Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF1206CKC42K2
RNCF1206CKC42K2
RNCF1206CKC42K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF1206CKC42K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF1206CKC42K2
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 42.2K OHM 0.25% 1/3W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF1206CKC42K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 42.2K OHM 0.25% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 805446 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja RNCF
paneeli tila 42.2 kOhms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RNC 32 T2 42.2K 0.25% I