Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF1206DTE2R43
RNCF1206DTE2R43
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF1206DTE2R43 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF1206DTE2R43
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.43 OHM 0.5% 1/8W 1206
Product parameter
Osa numero RNCF1206DTE2R43 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.43 OHM 0.5% 1/8W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1326434 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.43 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.43 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film