Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF1210BTC162R
RNCF1210BTC162R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF1210BTC162R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF1210BTC162R
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 162 OHM 0.1% 1/3W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF1210BTC162R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 162 OHM 0.1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 360153 pcs Tietolomake RNCF Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.333W, 1/3W Jännite - Breakdown 1210
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Sarja RNCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Valmistajan osanumero RNCF1210BTC162R Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 162 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Kuvaus RES SMD 162 OHM 0.1% 1/3W 1210 Päällystys, Kotelomalli Thin Film