Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF1210DTC255R
RNCF1210DTC255R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF1210DTC255R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF1210DTC255R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 255 OHM 0.5% 1/3W 1210
Product parameter
Osa numero RNCF1210DTC255R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 255 OHM 0.5% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1146902 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Sarja RNCF
paneeli tila 255 Ohms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 255 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film