Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF2010DTC2R10
RNCF2010DTC2R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF2010DTC2R10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF2010DTC2R10
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.1 OHM 0.5% 1/4W 2010
Product parameter
Osa numero RNCF2010DTC2R10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.1 OHM 0.5% 1/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 753909 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.1 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.1 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film