Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF2512BTC13K7
RNCF2512BTC13K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF2512BTC13K7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF2512BTC13K7
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 13.7K OHM 0.1% 1/2W 2512
Product parameter
Osa numero RNCF2512BTC13K7 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 13.7K OHM 0.1% 1/2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 304142 pcs Tietolomake RNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Sarja RNCF
paneeli tila 13.7 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 13.7 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film