Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF2512BTC160K
RNCF2512BTC160K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF2512BTC160K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF2512BTC160K
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 160K OHM 0.1% 1/2W 2512
Product parameter
Osa numero RNCF2512BTC160K Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 160K OHM 0.1% 1/2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 356550 pcs Tietolomake RNCF Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.5W, 1/2W Jännite - Breakdown 2512
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Sarja RNCF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Valmistajan osanumero RNCF2512BTC160K Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 160k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Kuvaus RES SMD 160K OHM 0.1% 1/2W 2512 Päällystys, Kotelomalli Thin Film