Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF2512DTC2M94
RNCF2512DTC2M94
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCF2512DTC2M94 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCF2512DTC2M94
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.94M OHM 0.5% 1/2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCF2512DTC2M94 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.94M OHM 0.5% 1/2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 621378 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Sarja RNCF
paneeli tila 2.94 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.94 MOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film