Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCP0805FTD100R
RNCP0805FTD100R
RNCP0805FTD100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCP0805FTD100R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCP0805FTD100R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 1% 1/4W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCP0805FTD100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 1% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3896354 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Sarja RNCP
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RNCP 0805 T1 100 1% R