Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCP1206FTD2K70
RNCP1206FTD2K70
RNCP1206FTD2K70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCP1206FTD2K70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCP1206FTD2K70
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7K OHM 1% 1/2W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCP1206FTD2K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7K OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5771861 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Sarja RNCP
paneeli tila 2.7 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Sävellys Thin Film