Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCP1206FTD75K0
RNCP1206FTD75K0
RNCP1206FTD75K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCP1206FTD75K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCP1206FTD75K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75K OHM 1% 1/2W 1206
Product parameter
Osa numero RNCP1206FTD75K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75K OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3439630 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Sarja RNCP
paneeli tila 75 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RNCP 1206 T1 75K 1% R